طراحی مبلمان اداری : امروزه طراحی مبلمان اداری دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته است و به علت تغییر سبک زندگی و نگرش به محیط ، گرایش به سمت سادگی و استفاده از فرم های منظم می باشد سادگی در محیط کار و نبودن عناصر اضافه علاوه بر ایجاد ارامش باعث نظم در افکار و بالا رفتن سطح تمرکز و در نتیجه افزایش کارایی می گردد .
مبلمان اداری باما با تکیه بر این اصل با استفاده از متریال ساده و در عین حال مدرن و با کیفیت ارائه دهنده مبلمان اداری با سبکهای کاملا" جدید و مدرن می باشد .
مبلمان اداری جهت کاربردهای مختلف بسته به نیاز کاربران طراحی و تولید می گردد . اساسی ترین آنها یک میز ساده همراه با کشو و کمد هایی که در آن تعبیه شده است جهت میز کارمندی ، میز کارشناسی  و در ابعاد بزرگتر و طراحی متفاوت همراه با ال ، فایلینگ ها و کشو ها و طبقه بندی های بیشتر جهت میز مدیریت طراحی می گردد .

 در بین تصمیماتی که مدیران و مسئولان برای مدیریت و هدایت حرفه و کارکنان اتخاذ می‌کنند مسلما توجه به طراحی مبلمان اداری و اهمیت و اثر آن بر کارمندان کم‌تر مورد توجه قرار می‌گیرد. اما باید توجه داشت که این مسئله بر کارکرد و نتیجه کار کارکنان بسیار تاثیرگذار است تا جایی که راندمان کار را می‌تواند چندین برابر کند و یا در اثر بی‌توجهی به این مقوله نتیجه و ماحصل کارکنان را تا حد بسیار کمی پایین خواهد آورد. تحقیقات نشان می‌دهد که طراحی محیط اداری، اثرعمیقی بر کارکرد و احساسات افراد خواهد گذاشت تا جایی که حتی بر خلاقیت و مشارکت و کار گروهی افراد نیز تاثیرگذار خواهد بود

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.