طراحی مبلمان اداری : امروزه طراحی مبلمان اداری دستخوش تغییرات زیادی قرار گرفته است و به علت تغییر سبک زندگی و نگرش به محیط ، گرایش به سمت سادگی-چیدمان با سبک مینیمال یا اصلاحا مینیمالیسی و استفاده از فرم های منظم می باشد. سادگی در محیط کار و نبودن عناصر اضافه علاوه بر ایجاد ارامش باعث نظم در افکار و بالا رفتن سطح تمرکز و در نتیجه افزایش کارایی می گردد .
مبلمان اداری باما با تکیه بر این اصل با استفاده از متریال ساده و در عین حال مدرن و با کیفیت ارائه دهنده مبلمان اداری با سبک های کاملا" جدید و مدرن می باشد .
مبلمان اداری جهت کاربردهای مختلف بسته به نیاز کاربران توسط تیم ما طراحی و سپس تولید می گردد . اساسی ترین آن ها یک میز ساده همراه با کشو و کمد هایی که در آن تعبیه شده است جهت ميز مديريت ، ميز کارمندي ، ميز کارشناسي ، ميز کانتر ، ميز کنفرانس ، ميز کارگروهي  و ….  و در ابعاد بزرگتر و طراحی متفاوت همراه با ال ، فایلینگ ها و کشو ها و طبقه بندی های بیشتر جهت میز مدیریت طراحی می گردد .

مبلمان ادارای باما این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده است که بتوانند فضای کار خود را باتوجه به سلیقه شخصی طراحی و اجرا کنند.

Office furniture design

 در بین تصمیماتی که مدیران و مسئولان برای مدیریت و هدایت حرفه و کارکنان اتخاذ می‌کنند مسلما توجه به طراحی مبلمان اداری و اهمیت و اثر آن بر کارمندان کم‌تر مورد توجه قرار می‌گیرد. اما باید توجه داشت که این مسئله بر کارکرد و نتیجه کار کارکنان بسیار تاثیرگذار است تا جایی که راندمان کار را می‌تواند چندین برابر کند و یا در اثر بی‌توجهی به این مقوله نتیجه و ماحصل کارکنان را تا حد بسیار کمی پایین خواهد آورد. تحقیقات نشان می‌دهد که طراحی محیط اداری، اثرعمیقی بر کارکرد و احساسات افراد خواهد گذاشت تا جایی که حتی بر خلاقیت و مشارکت و کار گروهی افراد نیز تاثیرگذار خواهد بود.به همین منظور این روزها طراحان داخلی و شرکت های سرمایه گذار جهت تامین فاکتور های مورد نیاز و طراحی محیط کار اشتراکی گرد هم آمدند.

از سوی دیگر شما می توانید با در نظر گرفتن سبک های کاری شرکت خود با توجه به فیلد های کاری متفاوت طراحی منحصر به فرد و جداگانه ای برای هر بخش پیاده سازی کنید. به عنوان مثال یک شرکت ساختمان سازی را در نظر بگیریم، بخش مدیریت باید طراحی متفاوتی با بخش طراحی داخلی داشته باشد و قطعا طرح و رنگ های استفاده شد در مبلمان بخش مدیریت کمتر از مبلمان بخش طراحی داخلی خواهد بود.

طراحان مبلمان اداری باما با حضور در محل کار شما پس از بررسی های نهایی پیشنهادات و طرح های متعددی را پیش روی شما قرار میدهند تا در نهایت به یک جمع بندی کلی برای طراحی مبلمان فضای اداری خود برسید.

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.