تاثیر اجسام مدور بر طراحی دکوراسیون داخلی اداری

 

استفاده از مبلمان اداری مدور در طراحی و دیزاین محیط کار به خلاقیت کارکنان کمک می‌کند. در یک مطالعه و تحقیق که در سال ۲۰۱۳ توسط آکادمی بین‌المللی علمی پراسیدینگ انجام شد اعلام شد که افراد هنگام نشستن روی مبلمان اداری مدور حس همکاری و خلاقیت بیشتری از خود بروز می‌دهند و راندمان کاری آنها درصد بالایی از افزایش را نشان میدهد. اما برخلاف آن، افراد هنگام نشستن و قرارگیری روی مبلمان اداری زاویه‌دار بیشتر حس انزوا پیدا می کنند و تمایل به انجام فعالیت‌های انفرادی دارند، به این دلیل که احساس نشستن روی مبلمان اداری مدور حس برونگرایی و آسایش و راحتی به افراد میدهد، و مبلمان اداری زاویه دار با حس درخود فرورفتگی همراه است. این تفاوت به سادگی در جلسات گروهی، قابل مشاهده است.

یکی از آیتم های مبلمان اداری باما می توان به میز کنفرانس اشاره کرد که مدور بودن آن میتواند حائز اهمیت باشد و با توجه به طراحی آن به شکل مدور حس همکاری و خلاقیت در افراد حاضر در جلسه ایجاد نموده بنابراین نتایج بهتری از موضاعات بیان شده گرفته می شود.

 

 اشیا مدور در دکوراسیون اداری

 

نكاتی مهم در طراحی دکوراسیون 

 

در نهایت باید به نکات مهمی که در طراحی دکوراسیون می توان به آن ها اشاره نمود، پرداخت که عبارتند از:

  • تعادل در انتخاب و چیدمان اشیا

  • ایجاد یک ریتم مناسب بین اجزا که می تواند از نظر رنگ، جایگاه اشیا یا بافت محیط باشد.

  • نورپردازی مناسب برای محیط با استفاده از لامپ، آباژور و...

  • رعایت فاصله مناسب اشیاء از یکدیگر. به عنوان مثال بهتر است مبل ها و یا صندلی های انتظار را از دیوار کمی فاصله دهید.

  • ایجاد فضایی مناسب برای دسترسی راحت به تمام نقاط محیط

  • رعایت حداقل فاصله های لازم برای رفت و آمد در محیط

محصول مدور پیشنهادی مبلمان اداری باما

میز کنفرانس BAMA 315C با طراحی خاص و یکپارچه و دایره ای شکل ، مناسب برای شرکت ها و فضاهای بزرگتر می باشد و می تواند فضای منحصر بفردی را برای کنفرانس و جلسات شما کاربران ایجاد کند.دایره ای بودن این میز کنفرانس علاوه بر زیبایی دارای مزیت هایی نیز است که از جمله آن می توان به ارتباط راحتتر حاضرین و همچنین پذیرایی آسانتر را به همراه دارد.در جلسه و تمامی اتصالات از نوع الیت که قابلیت بازو بستن را برای شما عزیزان راحت و آسان می سازد.این میز کنفرانس دارای پایه های فلزی بسیار مستحکم می باشد که قابلیت تنظیم ارتفاع را نیز داراست.

قابل ذکر است این نوع طراحی منحصر به فرد میز های کنفرانس باما به شکل یو باعث دسترسی آسان جهت پذیرایی آسان از مهمانان و مدعوین می گردد .

میز کنفرانس

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.