میز کارشناسی اداری

با توجه به در نظر گرفتن شرایط اجتماعی و اقتصادی جامعه کارخانه مبلمان اداری و خانگی باما تصمیم بر آن گرفته که تعدادی از محصولات  که با قیمت نسبتا ارزان و پایین تر از بازار ارائه می دهد را برا شما همراهان گرامی در این مقاله معرفی نماید. تمامی محصولاتی که در زیر مشاهده می کنید قابل سفارش در ابعاد و اندازه مورد نیاز شما تهیه می گردد. بنابراین مسئولین خرید شرکت ها، کارخانه ها و ادارات می توانند با خیال راحت و آسوده محصولات مورد نظر خود اعم از میز کارشناسی اداری، میز مدیریت، میز اداری، میز کارمندی، میز گروهی، میز کنفرانس و .... را در تعداد بالا به صورت عمده ثبت سفارش کنند.

 

میز کارشناسی 455 باما

 

 میز کارشناسی کد 455 باما

 

میز کارشناسی و اداری bama 455 دارای پایه های مستحکم فلزی  و صفحه ربع دایره ای با لوله های نگه دارنده می باشد.اتصالات میز اداری از نوع الیت با قابلیت آسان بازو بسته کردن و در نتیجه حمل و نقل آسانتر است.ضخامت صفحه میز 32mm و بسیار متمایز می باشد.این میز کارشناسی بسیار با کیفیت می تواند با ترکیب مدرن و متمایز خود جلوه خاصی به محیط اداری شما بخشد.

 

میز کارمندی کد 436 باما

 میز کارمندی کد 436 باما

 

میز کارمندی BAMA 436 دارای 3 کشو و یک کمد بسیار زیبا و شیک می تواند زیبا و دلنشینی را برای شما عزیزان فراهم آورد.صفحه میزکارمندی ام دی اف با روکش لمینت طرح چوب و ضخامت 32mm ارائه میشود.تمامی اتصالات میز کارمندی  از نوع الیت که قابلیت آسان باز و بسته کردن و درنتیجه حمل و نقل آسان را بدنبال خواهد داشت.پایه فلزی جهت تنظیم ارتفاع میز را داراست.

 

 میز کارمندی کد 450 باما

 

 میز کارمندی کد 450 باما

 

میز کارمندی bama 450 دارای پایه های فلزی بسیار مستحکم و ساده با درپوش جهت عبور کابل می باشد.اتصالات میز از نوع الیت که قابلیت باز و بستن را آسانتر می کند.یکی از ویژگی های متمایز این میز کارمندی داشتن پایه های فلزی بسیار مستحکم آن می باشد و رعایت اصول ارگونومی و استاندارد در ساخت این میز کارمندی موجب شده که کاربری که اوقات فراوانی را پشت میز می گذراند احساس راحتی پشت میز اداری خود داشته باشد و در طولانی مدت احساس خستگی و کمر درد نکند.این میز کارمندی بسیار خوش ساخت و از تلفیق دو متریال ام دی اف و فلز ساخته شده که زیبایی آن را دو چندان می کند.

 

میز کارمندی کد 441 باما

 

میز کارمندی کد 441 باما

 

میز کارمندی bama 441 دارای 3 کشو با اندازه های متفاوت جهت نگه داری پوشه ، پرونده و .... کاربرد های متفاوتی دارد.صفحه و پایه های این میز اداری  از جنس ام دی اف با روکش لمینت طرح چوب می باشد و ضخامت آن به ترتیب 32mm و 8cm می باشد.این میز کارمندی با صفحه دو طبقه خود ترکیب مدرن و متنوعی را ایجاد کرده است و می تواند جلوه خاصی به محیط اداری شما بخشد.

 

میز کارمندی کد 442 باما

 

میز کارمندی کد 442 باما

 

میز کارمندی bama 442 دارای جای کیس و 3 کشو که با اندازه های متفاوت برای نوشت افزار ، لوازم جانبی و پوشه های اسنادی شما عزیزان طراحی شده است.صفحه این میز کارمندی از جنس ام دی اف لمینت با روکش چوب با ضخامت 32mm می باشد.تمامی اتصالات این میز کارمندی از نوع الیت با قابلیت بازو بسته شدن آسان است.کف کشو ها بسیار مستحکم از جنس ام دی اف به ضخامت 16mm و ریل کشو ها از نوع ساچمه ای 3 تکه مرغوب می باشد. قابل بیان است این میز از تلفیق دورنگ تشکیل شده که موجب زیبایی چند برابر آن  می گردد .

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.